Katalog produktów:

Home     O firmie
O firmie
Wpisał Administrator   
Środa, 07. Lipiec 2004 09:54

Firma STARFAX powstała we wrześniu 1988 roku. Jesteśmy firmą polską budowaną na rodzimym kapitale. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur.
Obecnie nasz dział handlowy oferuje m.in.:

  • kserokopiarki PANASONIC, SHARP, CANON i KONICA MINOLTA,
  • telefony, telefaksy PANASONIC i SIEMENS,
  • centrale telefoniczne PANASONIC,
  • urządzenia techniki biurowej ACCO, REXEL i GBC,
  • wszelkie materiały eksploatacyjne do w/w urządzeń.

Wszystkie oferowane urządzenia objęte są gwarancją wykonywaną przez nasz serwis. Technicy działu serwisu przeszli wszelkie odpowiednie szkolenia w przedstawicielstwach w/w firm. Nasi technicy na wezwanie klienta reagują w ciągu 24 godzin. Stałym odbiorcom sprzęt i materiały eksploatacyjne dowozimy na miejsce po zgłoszeniu telefonicznym.

Od początku istnienia firmy naszą ideą była:"satysfakcja klienta" . Idea ta wyraża najwyższą jakość oferowanych usług oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji technicznych naszego personelu.
Tradycja w rzetelnej obsłudze klienta i nowoczesność oferowanego sprzętu, doskonałość i precyzja oferowanych usług - to walory , dzięki którym STARFAX zalicza się do grona najlepszych firm działajacych w tej branży, w Polsce.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom posiadamy ugruntowaną pozycję na polskim rynku, którą potwierdzają liczne referencje naszych dotychczasowych klientów.

Efektem naszych wysiłków i umocnieniem pozycji naszej firmy, było przyznanie w roku 1993 przez przedstawiciela koncernu Matsushita Electric - PANASONIC POLSKA autoryzacji na dystrybucję i serwis urządzeń telekomunikacyjnych PANASONIC, oraz przyznanie przez koncern SHARP autoryzacji na sprzedaż i obsługę serwisową sprzętu automatyki biurowej.

Zmieniony ( Piątek, 13. Czerwiec 2008 20:35 )
 
Copyright © 2009 STARFAX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Contact to webmaster